Biotualeto skystis

Biotualeto skystis

Biotualeto skystis. Kaip išsirinkti?

Lauko biotualetas tikriausiai gali būti lengviausias sprendimas nuosavoje sodyboje, laikinoje lauko darbo vietoje ar šventėje gamtoje. Gera žinia yra ta, jog naudojimasis biotualetu reikalauja itin mažai priežiūros. Biotualeto priežiūrai reikalingi specialūs dezinfekuojantys ir atliekas suardantys skysčiai, norint palaikyti rekomenduojamus sanitarijos reikalavimus, išvengti bakterijų pavojaus bei išvengti diskomforto dėl nemalonaus kvapo tualete.

Kaip biotualetas paruošiamas naudojimui?

Mūsų parduodamas produktas yra labai koncentruotas, todėl į biotualeto talpą reikia pilti koncentruoto skysčio bei vandens mišinį.  20 ml koncentrato sumaišyti su 20 l vandens ir supilti į švarią biotualeto talpą. Skysčio kiekį galima rinktis pagal savo poreikius, norint daugiau malonaus kvapo ar stipresnio veiksmingumo, galima pilti ir daugiau koncentrato į vandenį. Koncentratas skaido kietąsias daleles ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Kai biotualeto talpa yra užpildyta, rekomenduojame kviesti specializuotą įmonę, kuri ištraukia iš talpos nuotekas.

Kam reikalingas sanitarinis biotualetų skysčio koncentratas. Kodėl verta netaupyti?

Sanitarinis biotualetų skysčio koncentratas nuotekų talpoje ardo kietas medžiagas (tualetinį popierių, fekalijas), naikina blogius kvapus biotualete. Padeda kovoti su bakterijomis ir nešvarumais.

Standartinių biotualetų nuotekų talpa yra 200 l. Prieš naudojimą vandens ir sanitarinio skysčio mišiniu reikia užpildyti apie 10% talpos, rekomenduojama paruošti 20 l mišinio. Sanitarinis skystis yra didelės koncentracijos, su 1 l galima skiesti net 1000 l švaraus vandens! Koncentrato užtenka labai ilgam laikotarpiui ir paruošimo būdas yra itin ekologiškas.Taigi ruošiant 20 l mišinį pakaks 20 ml biotualetų sanitarinio skysčio koncentrato. Sanitarinis skystis biotualetams yra tamsiai mėlynos spalvos, malonaus, gaivaus kvapo.

Sanitarinis biotualetų skysčio koncentratas yra tinkamas naudoti lauko biotualetams, kemperiams, autobusams. Nusipirkę 1 litrą sanitarinio skysčio koncentrato, standartinę biotualeto 200 l nuotekų talpą galėsite užpildyti net 50 kartų!

Puiki alternatyva senjorams ar darbui?

Jei namuose turite pagyvenusių artimųjų, kurie negali dėl sveikatos problemų lengvai naudotis įprastu tualetu, nešiojamas vidaus biotualetas gali puikiai atstoti naktinį puodą. Siūlome įvairiausio tipo biotualetus. Įskaitant ir tualetus, kuriuos galima patogiai naudoti ir namo viduje.

Jei planuojate turėti iškylą su šeima ar didelę šventę su draugais gamtoje kilnojamas lauko biotualetas, pisuaras, dušas ar maža lauko praustuvė gali suteikti papildomo komforto. Lengvai prižiūrimi ir higieniški sprendimai kokybiškam poilsiui ar šventei.

Jei vyksta statybos darbai ar rengiate įmonės darbo išvyką, įstatymai reikalauja įrengti tualetą. Mes maloniai galime padėti išspręsti kylančius klausimus ar rasti pigiausią variantą tik Jums!

Įdomūs faktai apie biotualetų skystį ir biotualetus

Mėlynos spalvos dažai pridedami, kad paslėptų bako turinį nuo vartotojo, taip pat vizualiai parodytų talpos užpildymo lygį. Kai nusėda pakankamai šlapimo ir (arba) išmatų (nuo geltonos iki rudos), visas mišinys įgauna žalią spalvą, o tai rodo, kad bakas pilnas, ir jį reikia ištuštinti.  [Wiki] 

Tarptautinės tranportuojamų biotualetų sanitarijos asociacijos duomenimis, lauko ir vidaus nešiojami biotualetai kasdien sutaupo apie 568.2 milijonus litrų gėlo vandens. Taip yra todėl, nes tualeto paprasčiausiai nereikia nuleisti kiekvieną kartą juo pasinaudojus. Tačiau, kadangi atliekos nėra nuleidžiamos, nešiojamųjų tualetų paslaugų teikėjai turi imtis aktyvesnių priemonių norint sulaikyti galimus nemalonius kvapus. Biotualetų skystis gali būti geriausias sprendimas šiuo klausimu!

Kiti lauko sanitarijos sprendimai

Biotualetus galima skirstyti į dvi pagrindines kategorijas. Tai yra lauko biotualetai ir vidaus biotualetai, tačiau egzistuoja ir kiti modernūs transportuojami sanitarijos sprendimai. Jei galvojate apie biotualeto įsigijimą nepraleiskite progos papildyti savo inventorių ir šiais sumaniais sprendimais:

Pirkite 3vnt. Iš karto ir gaukite 15% nuolaidą! Panaudokite kodą: GPPTOLE

Kodėl verta naudoti?

Mūsų visų sveikata ir higiena tikriausiai yra svarbiausias ir neįkainojamas gyvenimo elementas. Biotualetų skysčio koncentratas padeda palaikyti minimaliausią infekcinių bakterijų kiekį tualeto aplinkoje. Išvengsite ne tik kenksmingų bakterijų, bet ir nemalonaus kvapo, bei vabzdžių kenkėjų buvimo. Taip pat pagerinsite estetinį tualeto vaizdą paslėpdami turinį po mėlynu skysčiu ir prailginsite turinio išvežimo terminus.

Pirkite 2vnt. Iš karto ir gaukite 15% nuolaidą! Panaudokite kodą: GPPTOLE

Nuolaidos kodas 

GPPTOLE

pridėtas į pirkinių krepšelį.
Mokėjimas
Naudota Įranga! 🤩

Siųlome puikią galimybę įsigyti profesionalią įranga pigiau! Apsilankykite mūsų naujame puslapyje - Naudota Įranga!