išmanios spynos

Išmanios spynos

Kaip išsirinkti išmaniąją spyną?

Kodinės spynos

„B9“ išmanioji spyna su įėjimo kontrole yra skirta visiems nuomojamų apartamentų, butų savininkams, viešbučiams, biurams. Taip pat puikiai tinka  ir savų namų protingai priežiūrai. „TTLock“ mobili programa, leidžia nuotoliniu būdu suteikti įėjimo teises, galite visiškai atsisakyti tradicinių raktų. Bendravimas su svečiais vykdomas naudojant kodus, generuojamus iš programos „TTLock“, siunčiamų į telefonus.

Nemokama „TTLock“ programa mobiliesiems  įrenginiams yra prieinama „iOS“ ir „Android“ platformoms. Tai leidžia tiesiogiai valdyti spyną per „Bluetooth“, siųsti skaitmeninius prieigos raktus ir kodus su įvairių tipų leidimais. Skaitmeniniai prieigos raktai yra skirti kitiems programos vartotojams, dažniausiai juos naudoja įstaigos darbuotojai. Telefone esanti programa leidžia atidaryti užraktą „Bluetooth“ siųstuvo diapazone.

Prieigos kodai yra skirti svečiams – juos, sukurtus mobiliojoje programoje, galima siųsti SMS, el. Paštu arba „WeChat“, „WatsApp“, „Viber“ programomis. Žinutę su kodu galima laisvai redaguoti, papildydami ją svarbia informacija, pvz., Įėjimo telefono kodu arba „WiFi“ slaptažodžiu. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite sugeneruoti ir įvairių tipų kodus nuolatinis, laikinas ar vienkartinis. Kodai turi galiojimo laiką parą, dvi dienas kaip tik patogiau Jūsų pasirinkimui ar įtemptam grafikui.

ismanios spynos
ismanios spynos
ismanios spynos
ismanios spynos

„B9“ spyna su įėjimo kontrole nesunkiai apriboja pašalinių asmenų patekimą į apartamentus, butus ir kitas patalpas. Prieigos valdiklis yra skirtas montuoti vidinėje pusėje, tiek kairinėms, tiek dešininėms durims, o universalus tvirtinimo varžtų atstumas 38 ~ 40,5 mm daugeliu atvejų leidžia naudoti duris jau sumontuotą spyną. Norint dėti į storesnes duris reikia pakeisti tvirtinimo varžtus ir sukimo ašį į ilgesnius.

ismanios spynos

IDK-00G1 artumo kortelė, veikianti pagal RFID standartą (dažnis 125 kHz) išorinėms VDA-22A5, VDA-23A5 ir VDA-15A5 kasetėms. Ji taip pat suderinamassu VDA-31A3, VDA-29A3 vaizdo domofono kasetėmis ir VMA-27A5 (EURA PROFESSIONAL CAT5) kelių skyrių išorine kasete, su VDP-24A3 „URAN“ ir VDP-32A3 „VENUS“ vaizdo domofono rinkiniais. “ EU-01B4 „AC-01B4“ kodiniai užraktai, AC-10B1, AC-20B1, AC-03A1, AC-04A1, ELH serijos elektromechaninių spynų plokštės ir pasirinkti domofonų modeliai.

Siūlome ne tik išmaniasias spynas, bet ir įvairaus pobūdžio iėjimo apsaugos sistemas. Galime pakonsultuoti ir patarti geriausią praktiką naudojant išmaniasias spynas booking.com ar airbnb.com trumpalaikio apgyvendinimo tipo verslui. Tikime, jog galime rasti optimaliausią ir nebrangų sprendimą Jums!

Technologija

„TTLock“ programa leidžia prie spynos pridėti koduojamą kortelę ar pakabuką, veikiančius „Mifare 13,56 MHz“ standarte. Be to, galima peržiūrėti užsakymų žurnalą, pridėti / pašalinti suteiktą prieigą, t.y., skaitmeninius raktus, kodus ar artumo korteles.

Paprastas montavimas naudojant užraktą, jau sumontuotą ant durų. Visos spynos yra labai patvarios pagamintos iš cinko lydinio ar nerūdijančio plieno. Lengvai įmontuojamos.

Kaip tai veikia?

Spynos korpusas turi jutiklinį šifravimo ekraną su įmontuotu artimųjų raktų skaitytuvu (raktų pakabukas / kortelėms) ir „Bluetooth“ moduliu (telefonu). Priartinus RFID žymę prie skaitytuvo arba įvedus kodą į ekraną, iš prieigos valdymo modulio duodamas impulsas, po kurio atrakina mechaninę transmisiją, taip leisdamas atidaryti duris, paprastai paspausdamas rankeną išorinėje spynos pusėje. Gamyklos nustatytas maždaug 5 sekundžių rankenos paspaudimo laukimo laikotarpis, po kurio transmisija vėl užblokuojama, o užraktas persijungia į būseną, laukiančią kito impulso.

Pastaba: norint tinkamai valdyti spyną su prieigos valdymu, nereikia interneto ryšio ! Galite valdyti spyną iš kito pasaulio krašto.

iš vidaus visada galima atidaryti duris tiesiog paspaudžiant durų rankeną. Uždarius atidarytas duris, sklendės mechanizmas iškart suveikia, neleidžiant atidaryti durų iš išorės, nepateikiant kortelės ir neįvedus kodo. Akumuliatoriui išsikrovus ar sugedus, spyną įmanoma atidaryti naudojant įprastą mechaninį raktą, kurio kiekviename rinkinyje yra 2 vnt.

„B9 “ elektromechaninio užrakto spyna yra maitinama 4 šarminėmis 1,5 V AA baterijomis ir su vienu baterijų komplektu gali dirbti maždaug 1 metus. Spynų spalvos: sidabrinė, auksinė.

Tvarkykite savo užsakymą iš bet kurios pasaulio vietos – sužinokite, kaip tai lengva! 

pridėtas į pirkinių krepšelį.
Mokėjimas