Kabelių Apsaugos Tilteliai

Kabelių apsaugos tilteliai

KABELIŲ APSAUGOS Tilteliai

Kabelių apsaugos tilteliai dažniausiai naudojami apsaugoti laidus, elektros srovės linijas ar vandens žarnas. Tvirto pagrindo ir gumos apgaubti laidai ar vandens žarnos bus apsaugotos nuo bet kokių išorinių sužalojimų. Tilteliai yra atsparūs rūgštims, tirpikliams ar benzinui, tad galite būti užtikrinti, kad ir aktyvioje darbo aplinkoje jūsų komunikacijos bus apsaugotos.

Matmenys parenkami taip, kad tilptų net dideli laidų skersmenys, pvz., 52 x 49 mm. arba 80 x 36 mm. Tilteliai taip pat gali atlaikyti net iki 5 t keliamosios galios. Sunkvežimiais ar lengvąja mašina galima pervažiuoti maksimaliu iki 10 km / h greičiu. Taip pat tinka apsaugoti nuo didelio žmonių srauto vaikščiojimo per komunikacijas.

Takelių kanalų pasirinktys dažnai priklauso nuo aplikacijos poreikio. Galimas kanalų pasirinktis galime apibūdinti pagal paskirtį taip:

kabeliu apsaugos tilteliai
3-KANALINIAI TILTELIAI

Didelio našumo, neslidi, kieta apsauga. Pagaminta iš juodo, perdirbto poliuretano su įmontuotomis rankenomis. Turi labai skaidrų geltonos spalvos dangtelį, kartais naudojama tamsoje su šviesos vamzdeliais. Geltonas polietileno dangtelis turi didelį įspėjamą efektą ir saugiai uždaromas. 

Trijų kanalų tipas puikiai tinka naudoti lauko aplikacijoms bei sandėliuose norit saugiai pravesti didelį srovės kontaktų skaičių. Šie tilteliai yra dažnai pritaikyti sunkesniam krūviui  atlaikyti. Takelio tipas ne retai naudojamas profesionalių garso paslaugų sektoriuje, bet galimos ir buitinės bei sandėlių, dirbtuvių aplikacijos.

2-KANALINIAI  TILTELIAI

Dviejų kanalų takelis yra sunkiųjų užduočių apsaugos sistema, kurios konfigūracija yra labai panaši į jos pirmtakų: 1 kanalo ar 3 kanalų. Šio takelio keliamoji galia yra iki 3,75 tonos. Tokio tipo tilteliai daugiausia būna pagaminti iš didelio stiprumo gumos ir naudojant geltoną polietileno dangtelį, kaip įspėjamąjį žymėjimo elementą.

Šio tipo tilteliai dažniausiai yra naudojami tiek lauke tiek viduje. Neslystantis paviršius ir gerai matomas dangtis užtikrina pavojų ir rizikos sumažėjimą. Esamų kanalų matmenys: 3,5 x 3 cm – svoris: 6,5 kg. Galimos ir kitokios komplektacijos.

Patikima ir saugi personalo apsauga patalpose bei lauke. Dažnai naudojamas patalpose apsaugoti personalą ar išlaikyti estetinį komunikacijų pravedimą aktyvaus eismo objektuose. Gali lengvai atlaikyti kelių žmonių svorį ar srautą vienu metu. Taip pat labai praktiškas, nedidelis ir patogus naudoti labai sunkių svorių nereikalaujančiose aplikacijose. Tarkime nuosavo namo kieme vandens žarnoms apsaugoti ar nuosavo garažo elektros komunikacijoms apsaugoti. Taip pat ne retai tai puiki apsauga vaikams ar mylimiems augintiniems nuo elektros srovės ar plikų laidų.

Dėl nesunkaus svorio lengvai transportuojamas ir lengvai surenkamas išrenkamas. Puikiai tinka greito patogumo ir saugomu sprendimo ieškantiems ar minimalių estetinių sprendimų ieškantiems žmonėms.

SAUGOS RIZIKOS VENGIMAS

Mūsų įvairių takelių katalogas leidžia lengvai rasti sprendimą jūsų neįprastos trajektorijos reikalaujančiai apsaugos užduočiai. Naudojant jungiamuosius kaiščius ar atskirus elementus galima sugrupuoti takelius į neįprastų kampų komplektacijas. Vieno kanalo ar kelių kanalų kabelių apsauga – 30 ° gali būti surinkta į pilną 90 ° kampą.  Puikiai tinka tiek ratui tiek kairiajam kampui, tiek dešiniajam kampui. Nuostabus sprendimas sudėtingoms vietoms apsaugoti ar norit pasiekti labai estetišką takelių pravedimą patalpoje ar lauke.

Kabeliu apsaugos takeliai padidina personalo saugumą ne tik statybvietėse, bet ir renginiuose. Žarnas ir kabelius galima lengvai montuoti į takelio vidų ir būti tikriems, jog saugosite aplinkinius žmones ir savo įrangą nuo galimų nemalonių atsitikimų. Tilteliai taip pat gali būti naudojami kaip greičio mažinimo priemonė eismo raminimui.

Orginalios aukščiausios kokybės garantas!

Mes rūpinamės kiekvieno mūsų parduodamo produkto kokybę bei ilgaamžiškumu. Kiekvienam produktui taikoma Europos standarto direktyva 2014/35/EB. Garantuojame ir užtikriname tik aukščiausią originalią kokybę bei ilgaamžiškumą!

Orginalios aukščiausios kokybės garantas!

Jei manote jog dar trūkstate informacijos apie kabeliu tiltelius ar paprasčiausiai reikalinga pagalba renkantis puikiausiai tinkantį variantą. Drąsiai kreipkitės telefonu: +37069827162 ar el. Paštu info@gpp.lt. Maloniai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti optimaliausia ir geriausiai tinkantį variantą Jūsų aplikacijai!

pridėtas į pirkinių krepšelį.
Mokėjimas