Privatumo Politika

Kad svetainė veiktų tinkamai, jūsų įrenginyje saugome mažus duomenų failus, vadinamus slapukais. Daugelis svetainių daro tą patį.

1. Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis teksto elementas, kuris saugomas jūsų įrenginyje, kai lankotės mūsų svetainėje www.GPP.lt. Slapukai leidžia svetainei kurį laiką prisiminti informaciją apie jūsų naršymą svetainėje ir atpažinti jus kitą kartą lankantis svetainėje, įgyvendinkite kai kurias svetainės funkcijas ir stebėkite, kaip klientai naršo svetainėje. Visa tai leidžia mums suteikti galimybę patogiai naudotis svetaine ir padaryti svetainę dar patogesnę vartotojui.

2. Kodėl naudojame slapukus?

Mes naudojame slapukus tam, kad:
– užtikrinti pagrindinių svetainės paslaugų funkcionalumą;
– padaryti svetainę patogesnę vartotojui;
– rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine;
– suteikti prieigą prie integracijos su socialiniais tinklais.

3. Kokius slapukus naudojame?

Reikalingi slapukai: Šie slapukai yra būtini norint apskaičiuoti kainą ir įsigyti draudimą mūsų svetainėje. Be jų paprasčiausiai negalėtume suteikti jums paslaugų, dėl kurių lankėtės www.GPP.lt svetainėje. Slapukai taip pat naudojami norint nustatyti, ar sutinkate, kad slapukai būtų saugomi jūsų įrenginiuose;
Statistikos slapukai: šie slapukai leidžia mums sužinoti, iš kurios reklamos ar paieškos sistemos atėjote į mūsų svetainę, ir apskaičiuoti, kiek lankytojų sulaukiame per tam tikrą laikotarpį.
Socialinių tinklų slapukai: šie slapukai suteiks jums galimybę parašyti apžvalgą mūsų svetainėje, naudojant „Facebook“ komentarų funkciją, arba pasidalinti www.GPP.lt svetainės turiniu su savo socialinio tinklo draugais. Sesijos slapukai nustatomi kiekvienai sesijai, t. y. jie saugomi tol, kol uždarysite naršyklę. Sesijos slapukai nėra saugomi jūsų įrenginio standžiajame diske. Nuolatiniai slapukai saugomi jūsų įrenginyje, kol juos ištrinsite arba kol jų galiojimo laikas pasibaigs, bet ne ilgiau kaip vienerius metus.

4. Kokiu pagrindu naudojame slapukus?

Naudodamiesi reikalingais slapukais, mes remiamės savo teisėtu interesu užtikrinti svetainės ir joje teikiamų paslaugų funkcionalumą.
Mes naudojame jūsų sutikimą naudoti statistiką ir socialinių tinklų slapukus, todėl šiuos slapukus naudojame tik su jūsų sutikimu. Tačiau be jūsų sutikimo naudoti slapukus kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

5. Kaip valdyti slapukus?

Slapukus galite tvarkyti ir ištrinti naudodami naršyklės nustatymus. Galite ištrinti visus jūsų įrenginyje saugomus slapukus ir naudoti kitus naršyklės nustatymus, pvz., Neleisti svetainėms saugoti slapukus jūsų įrenginyje. Daugiau naudingos informacijos galite rasti www.youronlinechoices.com. Tačiau atminkite, kad tokiu atveju jums gali tekti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.